EDİRNE Rent A Car

Rent A Car Arama

Araç Kiralama Kelime

 • EDİRNE araç kiralama firmaları
 • EDİRNE Filo kiralama hizmetleri
 • EDİRNE Lüks araç kiralama
 • EDİRNE Araç Kiralama
 • EDİRNE Kiralık Oto
 • EDİRNE Uygun kiralık araçlar
 • EDİRNE Rent A Car Fiyatları
 • EDİRNE Rent A Car
 • EDİRNE Oto Kiralama
Gösterilen Firma Sayısı 0

Edirne Oto Kiralama

Güzel anılar biriktirmek veya iş ile ilgili bir seyahate giderken oto kiralama servisine ihtiyacınız mı var? Edirne araç kiralama ile ilgili uzman tecrübemiz sayesinde sizlere yardımcı olabiliriz.

Beklentiler aldığı kültürü vs. birçok neden gidilecek yerin ne beklediğiniz gibi sizlere yol gösterici sebeplerini de vermektedir. Edirne’ye gidildiğinde öncelikle Osmanlı’nın izlerine ve Türk Mimari yapısını göreceksiniz. Bununla beraber sınır kapısına yakın olması Batılı kültürünü de almasına neden olmuştur. Hem Türk hem de Batının etkisi oldukça etkili şehirlerimizden biridir.

Sorunsuz ulaşım ve müşteri memnuniyeti ile karşılaşmak için, Edirne oto kiralama işlemlerinizde sizlerin yanındayız.

 

Edirne’de Nerelere Gidilir?

Her şeyden önce gidebileceğiniz yerlerin tarihi veya daha modern bir kuruluşlar oluşturduğu yapılara araştırarak gidilmesi önerilmektedir. Kusursuz deneyimler ve sorunsuz Edirne rent a car işlemlerinizden sonra, Edirne’yi doya doya gezebilirsiniz.

Mimari eski camileri ve sokakları Edirne’de her kültürden insanın yaşadığını sizlere hissettirmektedir. Mimar Sinan’ın Edirne’de yaptığı camisi ise ustalık eserlerinden biri olup, her köşesi sizleri muhteşem Osmanlı tarihiyle karşılaştırmaktadır.

Oto kiralama Edirne sonrasında, Edirne’de gidebileceğiniz yerler aşağıda yer almaktadır.

 • Meriç Köprüsü

Efsane güzelliği ile eşsiz manzaranın tarih ile buluşmasıdır Meriç köprüsü. Abdülmecid tarafından Mecidiye köprüsü adı altında yaptırılmış yazıt köşkü olarak Osmanlı dönemine ait eserdir. Bu köprü 263 metre uzunluğunda olup şahane bir mimarisi vardır.

 • Adalet Kasrı

Edirne Sarayının ayakta kalan ve günümüze gelen tek parçasıdır Adalet kasrı. Sarayda Kanuni Sultan Süleyman’ın ünlü padişah kanunlarını yazarak zaman geçirdiği söylenir.

 • Yayla Sahili

Hem el değmemiş güzelliği hem de temiz denizi sayesinde eşsiz güzelliğini koruyan bu plaj tatilcilerin gözde mekânları arasında yer alacak. Ters akıntı sayesinde suyunu temiz tutmayı başaran plajda sağlıklı bir tatil yapabilirsiniz.

EDİRNEDE NE YENİLİR?

Edirne denilince akla gelen ilk şey ciğeri ve peynir tatlısıdır. İki muhteşem lezzet akıllarda ve damaklarda kalmaması mümkün değildir.

Ciğer çok hassa bir protein besini olması ve herkesin tercih etmeyeceği bir et türü olduğu için Edirneli ciğer ustaları ciğeri yaprak şeklinde keserek ve una bulayarak adeta bambaşka lezzeti ortaya koymaktadırlar. Bu sayede ciğeri daha farklı duygular ve hislerle yemiş olacaksınız.

Edirne araç kiralama şirketleri arasında amatör pek çok kimse bulunup yol ve daha sonrasında sizlere sorun oluşturabilecek birçok problemi yaşamadan çözmek için, http://hizlioto.com/  adresine güvenmeniz yeterli olacaktır.

Diğeri ise peynir tatlısıdır. Edirne’ye özgü peyniri ile sarı renginin alması adeta farklı bir lezzete sizleri götürmektedir. Hem doğu hem de batının lezzeti bir arada bulunan bir lezzettir. Biraz Rumeli biraz doğu havası alacağınız bir lezzet sunarlar.

Yerli hak misafirperver hem ve turistlerine de yardımcı olan insanlardan oluşmaktadır. Karışık bir şekilde göçmenlerin de var olduğu bu şehir her tür lezzeti de içinde barındırmaktadır. Tarihi Meriç nehriyle ve karaağaca giderek de kahvaltı yapılması önerilir. Yunanistan ve Bulgaristan sınırı olması Avrupa’ya yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

EDİRNEDE NERELERDE KALINIR?

Edirne’nin her caddesi he köşesi tarih kokan şehirlerimizden biridir. Gerek otelleri gerekse evleri son derece kaliteli ve sizlere samimiyeti katmaktadır. Gideceğiniz her otel veya pansiyon sizlere evlerinizdeymiş gibi hissi verecektir.

Eğer şehirle iç içe olacaksınız, merkeze yakın bölgelerde kalabilirsiniz. Edirne araç kiralama ile kiraladığınız aracı ücretsiz park edip koruyabileceğiniz birçok otel tavsiyesini sizlere vereceğiz. Gittiğiniz şehrin ruhunu daha fazla hissedecek ve daha fazla iç içe olacaksınız.

Turistlik bakımından tarihi olması bazı arkeologların ve batılıların dikkatini çekmektedir. Her anlamda sizleri geçmişle aranızda bir köprü kuracak şehirlerden biri olmaktadır.

 • Kalevera Hotel

Edirne’nin merkezinde ulaşım noktasına yakın, rahat ve temiz üç yıldızlı bir oteldir.  Edirne’de gezmek isteyenlerin kullanabileceği tarihi mekânlara ve şehir merkezine yakınlığı ile birçok avantaj sağlar.

 • Ramada Hotel by Wyndham Edirne

Turistler için oldukça uygun olan, kendine özel alanı ve otoparkı ile rahatlıkla kalabileceğiniz keyifli ve rahat bir oteldir. Birçok tarihi esere yakınlığı ile turistlerin rahatlıkla kalabileceği bir oteldir.

 • Yaman Pansiyon

Edirne Keşan, Yayla sahilinde yer alan bu pansiyon temiz ve şirindir. Plaja oldukça yakındır.  Tüm gün denizde geçireceğiniz zamanın yanında dinlenebileceğiniz, terasında soğuk içeceklerini içebileceğiz temiz bir pansiyondur.