DÜZCE Rent A Car

Rent A Car Arama

Araç Kiralama Kelime

 • DÜZCE araç kiralama firmaları
 • DÜZCE Filo kiralama hizmetleri
 • DÜZCE Lüks araç kiralama
 • DÜZCE Araç Kiralama
 • DÜZCE Kiralık Oto
 • DÜZCE Uygun kiralık araçlar
 • DÜZCE Rent A Car Fiyatları
 • DÜZCE Rent A Car
 • DÜZCE Oto Kiralama
Gösterilen Firma Sayısı 2
img

emir otomotiv rent a car

cedidiye mahallesi mimar sinan caddesi güler iş merkezi no:9/204

img

Vizyon rent a car

kültür mahallesi anıt park yanı ünal apartmanı no:3 B/3 düzce

Düzce Araç Kiralama

Düzce 81 plaka numarasına sahip ilimizdir. En geç şehir olan Düzce’nin, şehir olmasının sebebi deprem sonrasında (1999), maddi olanaklar sağlanarak yerleşkenin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlamaktır.

Düzce araç kiralama işlemlerinizi uzmanlardan tercih etmelisin. Çünkü olası herhangi bir sorunda, amatör araç kiralama şirketleri sizleri yarı yolda bırakabilir. Hızlı Oto kiralama olarak araç kiralama işlemleri için bizleri tercih ederseniz, tüm sorun ve sorularınıza doğrudan muhatap bulabilme olanağını elde edeceksiniz.

Kaliteli bir biçimde, Düzce rent a car yapmak istiyorsanız, bizleri aramanız yeterli olacaktır. Kaliteli oto kiralama firmamız sayesinde, yolunuza güvenli ve ekonomik bir biçimde çıkabilirsiniz.

Düzce’de Nerelere Gidilir?

Düzce’ye yolunuz düştüğünde gitmenizi tavsiye ettiğimiz yerleri sizin için itina ile seçip, yine sizler için numaralandırılmış bir biçimde listeledik.

 1. Güzeldere Şelalesi: 130 metre yüksekliğinden, ayaklarınızı bastığınız yerin seviyesine gelen bu doğa harikası şelale, Düzce’nin Gölyaka ilçesinde bulunmaktadır. Kamp yapma olanağınız olduğu gibi, Düzce oto kiralama sayesinde günü birlik gidip dönme fırsatını da yakalayabilirsiniz.
 2. Efteni Gölü: İnstagrama fotoğraf yüklemek veya eski usul tuttuğunuz fotoğraf arşivinize, kartpostallara layık bir fotoğraf eklemek isterseniz, Düzce’de bulunan Efteni gölüne gitmeniz yeterli olacaktır. Göl doğa harikasının olmasının yanı sıra, göl içerisinde halen canlı yaşam hayatı sorunsuz bir biçimde devam etmektedir.
 3. Cumayeri Dokuzdere Köyü Rafting: Söylediğimiz köy, Düzce ilinde raftingin başladığı alan olarak da bilinmektedir. Raftinge merakınız bulunuyor, raftingi denemek veya rafting maceralarınıza bir yenisini eklemek istiyorsanız, Cumayeri’ne gitmeniz yeterli olacaktır.
 4. Aydınpınar Şelalesi: Şehir merkezine bulunduğu konum itibariyle sadece, 10 dakikalık bir mesafededir. Araç kiralama Düzce için işlemlerinizi tamamladıktan sonra, şehir merkezinden 10 dakikada Aydınpınar Şelalesi’ne varabilirsiniz.
 5. Samandere Şelalesi: Düzce içerisinde bulunan bir diğer şelale olan Samandere’ye giderek de doğaya karışabilirsiniz.
 6. Akçakoca: Akçakoca, Düzce ilinde deniz manzarası görmek için gidebileceğiniz ilçedir.

Düzce araç kiralama işlemleri ve kafanızda bulunan her türlü sorun için bizleri arayabilirsiniz.

Düzce’de Ne Yenir?

Karadeniz’in Batısında yer alan bu minik Batı Karadeniz şehrinde yöresel olarak birçok yemeği deneyimleyebilirsiniz.

 • Odun ateşinde pişmiş yemekleri seviyorsanız eğer, sizlere mancarlı pide yemenizi öneririz. Gözlemeye çok benzese de yöredeki halk, mancarlı pide ismini bu yiyeceğe layık görmüşlerdir.
 • Kaldirik nedir bilir misiniz? Kaldirik, bir ot türüdür ve hem turşusu, hem de kavurması Düzce ilinde yapılmaktadır. Yöresel lezzetleri deneyimlemek isteyen müşterilerimize, doğrudan tavsiye ettiğimiz bir yiyecektir.
 • Haluj adlı yemek aslında çerkez mantısına çok benzemekte olup, Düzce ilinde yiyebileceğiniz bir diğer lezzettir.
 • Akçakoca’da balık yiyebilir, sonrasında tatlı niyetine fındık helvası sipariş edebilirsiniz.
 • Ev baklavası, adına bakmayın birçok restorandan temin edebileceğiniz, Düzce’nin yöresel lezzetlerinden bir tanesidir. Şekli normal baklavayı, kısmen andırmaktadır.

Düzce’de Nerede Kalınır?

Düzce’nin seçkin otellerini siz değerli, Düzce araç kiralama işlemleri için bizleri tercih eden, seçkin müşterilerimiz için listeledik.

 • Grand Beyaz Saray Otel: Beyaz Saray’ı, Düzce il sınırları içerisinde deneyimlemek isteyen kaliteli müşterilerimize tavsiyemiz, bu oteli diğer otellerden bir sıra öne koymaları yönünde olacaktır.
 • Gösterişli Otel: Düzce ilinde bulunan en iyi oteller arasında yer almakla birlikte, müşteri memnuniyetine önem veren bir oteldir.
 • Hotel Almina Park: Düzce araç kiralama sözleşmesini onayladıktan sonra ücretsiz otopark bulabileceğiniz, güzel bir otel.
 • Hamsi Butik Otel: Düzce’de butik otelde kalmak isteyen müşterilerimize, doğrudan tavsiyemiz Hamsi Butik Otel’dir. İsmini Karadeniz’in incisi lakaplı hamsiden almıştır.