AĞRI Rent A Car

Rent A Car Arama

Araç Kiralama Kelime

 • AĞRI araç kiralama firmaları
 • AĞRI Filo kiralama hizmetleri
 • AĞRI Lüks araç kiralama
 • AĞRI Araç Kiralama
 • AĞRI Kiralık Oto
 • AĞRI Uygun kiralık araçlar
 • AĞRI Rent A Car Fiyatları
 • AĞRI Rent A Car
 • AĞRI Oto Kiralama
Gösterilen Firma Sayısı 0

Ağrı Araç Kiralama

Ağrı denildiği zaman büyükten küçüğe hepimizin kafasında belirli başlı şeyler canlanmaktadır. Canlanan şeylerin bir kısmı yer adı, diğer bir kısmı ise yiyecek içecek adıdır. Peki, Ağrı araç kiralama işlemlerinizi bizlerden yaptıktan sonra, Ağrı’da geçireceğiniz vakittin kalitesinin ne kadar artacağını tahmin ediyor musunuz? Hemen cevaplayalım, zaman hayatımızın diğer yerlerinde olduğu gibi tatillerimizi yaparken de oldukça önem taşımaktadır. Araç kiralama işlemleri sayesinde, tatilinizi dopdolu geçirebilme imkânı elde edersiniz. Yapacağınız aktivitelerin sayısı, gezip gördüğünüz yerler arttıkça daha keyifli zaman geçirme olanağı elde edersiniz.

Ağrı rent a car işlemlerini tek tıkla yapabilir, detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Eğer, Ağrı yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz araç bir dağ taşıtı özelliği taşımalı diyorsanız, 4x4 modellerimize göz gezdirerek dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Ağrı’da Gezilecek Yerler

Ağrı’ya giderseniz uğramanız gereken yerleri Hızlı Oto Kiralama olarak sizler için listeledik.

 1. Ağrı Dağı: Türkiye’nin en büyük dağı olan dağa Ağrı ziyaretiniz sırasında vakit ayırabilirsiniz.
 2. Meteor Çukuru: 1982’de Ağrı’nın belirli bir bölgesine düşen göktaşı sonucunda oluşmuş olan bu çukur, turist ve ziyaretçilerin büyük ilgisini çekmektedir. Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yer almakta olan Meteor çukuruna ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Nuh’un Gemisi: Hazreti Nuh’un gemisinin, Ağrı dağında bulunduğu rivayetleri sonrasında yapılan araştırmalar sayesinde, gerçekten de devasa boyutlara sahip olan bir geminin dağ üzerinde fosilleştiği görülmüştür. Olaydan sonra ki günlerde, gerçekten Nuh’un gemisi olabileceği bilim insanları tarafından sıkça konuşulmuştur. Ağrı oto kiralama işlemlerinizi hızlandırıp, biran önce Nuh’un gemisini görmeye gitme imkânınız bulunmaktadır.
 4. Doğubayazıt Eski Cami: Tarihi camii severler için bire bir olan, Bayazıt döneminde yapılmış bu camii de Ağrı il sınırları içerisinde yer almaktadır.
 5. Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi: Kayak severlerin tercihi olan, Ağrı ili sınırları içerisinde yer alan gerçekten adından olumlu yönde bahsettirmeyi başaran, kış tatilini seven kimseler için ilaç gibi gelebilecek bir tavsiye mekân.

Ağrı’da Ne Yenir?

Doğu sofralarına gittiğiniz de bulacağınız şeyler arasında, doğallık ile sadelik vardır. Bulamayacağınız şeyler ise, misafirperverliği sevmeyen bir doğu sofrasıdır. Doğu’da herkes mi misafirperverdir? Sorusunun gördüğümüz kadarıyla cevabı, evettir. Araç kiralama sözleşmesi imzaladıktan sonra, Ağrı’ya doğrudan gidecek seçkin müşterilerimiz için, Doğunun eşsiz lezzetlerini listeledik.

 • Bölgesel birlik ve beraberliği sembolize eden halise yemeğini, Ağrı’da tercih edebilirsiniz. Kültürel manada da bir anlam ve önemi olan bu yemek sayesinde, yemek yerken aynı zamanda yoğun duygular da yaşayabilirsiniz.
 • Selekeli saç kavurma yemeği, saç kavurma tekniğiyle yapılan yemekler hoşunuza gidiyorsa tercih etmeniz gerekenler arasında yer almaktadır.
 • Çiris Ketesi adında, buğday unundan hazırlanmakta olan Ağrı’ya özgün bir kete türü de bulunmaktadır. Bu keteyi de Ağrı’ya gittiğiniz zaman yeme imkânınız vardır.

Ağrı’da Nerede Kalınır?

Ağrı’ya gidecek araç kiralama şartlarını kabul etmiş müşterilerimiz için konaklayabilecekleri otelleri listeledik.

 • Tehran Butik Otel: Ağrı’nın en iyi oteli olarak konumlandırılmaktadır. Üst düzey müşteri memnuniyeti puanına sahiptir. Ağrı’ya gidecek seçkin müşterilerimiz için ilk tavsiye otelimiz, Tehran Butik Otel’dir.
 • Butik Ertur Hotel: Araç kiralama Ağrı işlemleri sonrasında, kiralık aracınızı koyabileceğiniz ücretsiz otoparka sahip bir oteldir.
 • Grand Ağa Otel: Ücretsiz wi fi ve birçok hizmet otel fiyatlandırmasının içinde olmak ile birlikte, ücretsiz otopark imkânı da otel içerisinde bulunmaktadır.
 • Star Apart Hotel: Apart tarzında bir otel olup, Ağrı’ya gelecek misafirleri ağırlamak için dizayn edilmiştir.
 • Otel Hatemoğlu: Uygun bütçeli konaklama imkânı için, Otel Hatemoğlu’nu tercih etmekte sizlerin elinde.